درباره ما

کارشناسان مجرب

فروش محصول با کیفیت

همکاری با برندهای معتبر

جلب رضایت مشتریان

تاریخچه شرکت سیم و کابل

درباره ما

فروشگاه اینترنتی سیم و کابل امکان خرید آنلاین تمامی تجهیزات برقی از تمامی برندهای موجود در بازار را برای شما فراهم می سازد.

انواع سیم، سیم افشان، کابل و کابل افشان از تمامی برندها، با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت را می توانید از کابل و سیم بصورت عمده خریداری نمایید.

در مرکز خرید سیم و کابل، قیمت محصولات در شرایط کاملاً رقابتی تعیین می گردد و تلاش ما همواره عرضه محصولات، با نازل ترین قیمت بوده است.

ما این اطمینان را به شما می دهیم که گارانتی مرجوعی محصول و استرداد وجه، در صورت نارضایتی شما بدون هیچ قید و شرطی امکان پذیر است.

فروشگاه آنلاین سیم و کابل

عمده فروش سیم و کابل در تهران

فروشگاه اینترنتی سیم و کابل، از معتبرترین مراکز پخش سیم و کابل در ایران می باشد که رفاه و آسایش مشتریان خود را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است.

ارسال کالا طبق زمانبندی هماهنگ شده با مشتری صورت می گیرد.

اگر برای محصول مورد نظر خود، نیاز به راهنمایی فنی و اطلاعات تکمیلی دارید، اصلاً نگران نباشید.

با وجود متخصصین مجرب و فارغ التحصیل از رشته های مرتبط با برق و صنعت، شما به راحتی و با خیال آسوده می توانید هنگام خرید از راهنمایی و مشاوره رایگاه متخصصین تیم سیم و کابل بهره مند شوید.

۱
محصول سیم و کابل
۰
برند مختلف
۰
رضایت مشتری
۰
سفارش آنلاین

برندهای موجود در فروشگاه

سوالات متداول

شرکت سیم و کابل در زمینه فروش انواع سیم و کابل بصورت آنلاین فعالیت دارد.

کیفیت

نازل ترین قیمت

امکان خرید عمده

متخصصین و مشاوران مجرب

ارسال به سرارسر ایران

گارانتی و امکان بازگشت کالا

استرداد وجه در صورت نارضایتی

شما می توانید محصولات برندهای معتبر را در فروشگاه سیم و کابل با بهترین کیفیت و قیمت بدون واسطه از وبسایت سیم و کابل خریداری نمایید.

برندهای مختلف از جمله خراسان افشار نژاد، زحل، ثامن خراسان، آذر پرتو، سهند دمغان، ارمغان و… در فروشگاه اینترنتی سیم و کابل بطور کامل پشتیبانی می شوند.

با توجه به استقبال بی سابقه عموم از خدمات آنلاین و غیرحضوری، تیم سیم و کابل در سال ۱۴۰۱ تصمیم به راه اندازی یک فروشگاه مجازی جامع و کامل در زمینه فروش سیم و کابل گرفت.

فروشگاه اینترنتی سیم و کابل، تمامی مدل های سیم، سیم افشان، کابل و کابل افشان را با کیفیت بی نظیر و قیمت باورنکردنی در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.